Sudori Olanda

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru partenerii nostri din Olanda SUDORI MAG 135 si electrode 111.

OFERTA SALARIALA:
1900 EUR/LUNA NET

PROGRAM:
40h/saptamana + posibilitatea orelor suplimentare

BENEFICII:
Cazare asigurata de angajator in STUDIO (camera+baie+bucatarie)
Contract de munca temporar semnat si declarat in Olanda
Asigurare medicala

LOCATIE: UTRECHT, OLANDA
START DATE: 14.03.2016

CERINTE

CERINTE:
Experienta recenta minimum 5 ani pe un post similar;
Cunostinte de limba germana sau engleza la nivel mediu A2-B1;
Experienta - sudura otel negru si placi de grosime 1,00mm – 1,50mm
Masina proprie;
Certificat de sudor - valid;

RESPONSABILITATI:
Fabricarea și instalarea de constructii mici pentru dulapuri industriale de vopsire.

Agentia noastra NU percepe comision sau taxe de mediere de la candidati!
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la 0720 878 151 - 0740 644 175

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.