Sudori Mig - Mag - Olanda

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

‼️Brains Consulting recruteaza pentru clientul sau din Olanda – Fixatori de Otel, Electricieni si Sudori Mig Mag !

Cerinte:
✅ minim 2 ani experienta în domeniu
✅ limba engleza nivel conversational
✅ permis categ.B

Salarizarea este incepand de la 450 euro/net pe saptamana (incepand 1800 EUR net/lună), in functie de experienta . Cazarea este asigurata GRATUIT de catre angajator!

☎️Pentru mai multe detalii ne puteti contacta telefonic la : 07337333511

CV-urile se pot trimite la adresa de e-mail: cv@brainsconsulting.ro in limba engleza !

CERINTE

Cerinte:

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.