Sudori MIG MAG Olanda

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client din Olanda recrutam doi sudori Mig Mag pentru a lucra la componente/piese de autobuze.

OFERTA SALARIALA:
361 eur net/saptamana
38 ore de munca / saptamana
contract de munca temporar, pentru min. 1 an de zile, semnat si declarat in Olanda
cazare asigurata de angajator
asigurare de sanatate
se acorda 40 eur/saptamana alocatie pentru deplasarea in tara ( acasa ) ( inclusi in salariul saptamanal )

CERINTE

CERINTE:
Cunostinte de sudura Mig Mag ( 135-136 )
Experienta in domeniu minimum 3 ani
Capacitate de a suda cu otel inoxidabil, fir de 2-3 mm grosime
Cunostinte de limba engleza nivel mediu ( B1-B2 )

Se cere candidatilor sa plece cu masina proprie.

Agentia noastra NU percepe comision sau taxe de mediere de la candidati!
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la 0720 878 151 - 0740 644 175, sau pe email la office@job4life.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.