Sudori, Lacatusi, Electricieni, Tubulatori Olanda

BBL Manpower ltd

Job expirat

RESPONSABILITATI

BBL este o agentie de recrutare Britanica si cauta personal calificat in domeniul naval si industrial/constructii pentru lucrari in Olanda, Belgia, Franta - daca sunteti interesat sa va inregistrati in baza noastra de date pentru pozitiile din lista de mai jos va rugam sa trimiteti cv-ul dvs in limba Engleza la adresa : cvro@bblmanpower.com !

* Sudori autorizati 138/136T (procedeu in sine - radacina cu sarma plina, umplerea cu sarma tuburala testat pe teava la 45 grade) cu autorizatii valabile, in original si ștampilate la fiecare 6 luni
* Lacatus naval - LCN cu mai mult de 7 ani experiență, sa fie capabil sa lucreze singur, să citească si sa interpreteze desenele tehnice - experienta atat in asamblare cat si in montaj
* Lacatus montator structuri metalice / Steel erector
Tubulator
* Electricieni pentru proiecte civile si industriale

CERINTE

Toți candidații trebuie să :

* Vorbească limba Engleză cel putin la nivel intermediar
* Sa detina VCA
* SOFI (CNP Olandez) reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferim :

* Salarizare excelenta - NET
* Cazare, transport local , taxe platite
* Plata saptamanala
* Perioada contractuala - termen lung

BBL este o agentie de recrutare Britanica si cauta personal calificat in domeniul naval si industrial/constructii pentru lucrari in Olanda, Belgia, Franta si UK - daca sunteti interesat sa va inregistrati in baza noastra de date pentru pozitiile din lista de mai jos va rugam sa trimiteti cv-ul dvs in limba Engleza la adresa : cvro@bblmanpower.com !