Sudori calificati si cu experienta

A&A People personeelsdiensten B.V.

Job expirat

RESPONSABILITATI

în funcție de cerintele locuri de muncă diverse tipuri de sudura

CERINTE

-Certificat de calificare valabil; 111, 135, 136, 141 sau
-Certificat de calificare sudor profesionist
-Cunoasterea limbii engleze/ germane/olandeze.
-Capabil sa citeasca desene tehnice
-Minim 3 de experienta in domeniu
-Permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj
-Dedicatie si motivatie profesionala
-Usor adaptabil
-Cu simtul raspunderii
-Certificatul de siguranta este un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salariul in functie de dificultatea sarcinilor si de experienta profesionala
-Contract pe termen lung
-Cazare asigurata de angajator
-Efectuam formele administrative gratuit , asigurarea de sanatate, deschiderea unui cont bancar in Olanda, obtinerea numarului de identificare, traducerea oficiala a certificatelor
-Sprijin și consiliere în limba română
-întâlniri individuale cu angajatorul

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie plasare forta de munca