Sudori calificati

BBL Contractors

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sudori calificati in sudare tevi cu certificate 136/138/135, o vastă experiență in industria petroliera si de gaze este necesara pentru acest proiect în Olanda.
Acest rol se va desfasura în atelierul de fabricatie si va consta in sudarea țeavilor de otel la standardele cerute. Va fi necesara o executare extrem de precisă și de calitate într-un timp util. Trebuie să fiti capabil să lucrati pe baza desenelor tehnice, la un standard foarte ridicat.
Aceasta este o oportunitate fantastica de a începe sa lucrati pentru unul dintre clientii internaționali majori ai BBL. Salarizare excelenta și beneficii suplimentare!

CERINTE

Trebuie să fiti calificat / aveti experienta ca Sudor
Trebuie să aveti certificare in sudura – codurile 136/138/135.
Trebuie să aveti cel putin cinci ani de experiență în sudură.
Trebuie să fiti capabil să lucrati pe baza desenelor tehnice
Trebuie să fiti capabil să lucrati independent
Toate certificatele relevante trebuie să fie ștampilate în ultimele 6 luni
Candidații trebuie să aibă experiență anterioară similară în industria Petroliera si de gaz.

BENEFICII OFERITE

Clientul

Veți lucra pentru un lider mondial în constructia de submarine și industria petroliera, proiectele lor se desfasoara pe tot globul, inclusiv în larg, constructii navale, etc. Ei folosesc oameni din diferite locatii pentru numeroasele lor proiecte. Sunt specializati în fabricatia pentru industria de petrol si gaze, inclusiv structuri in larg, nave.
Condiții
Salarizare atractiva
Ture de munca excelente.
Cazarea aranjata și plătita de către BBL
Vă rugăm aplicati cu CV-ul dvs. recent.

DESCRIEREA FIRMEI

Oil & gas recruitment agency