Sudori Autorizati 111/141

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie olandeza din sectorul industrial cautam urgent SUDORI cu autorizatie EN 287-1, 111-141, pozitia de sudura H-L045.
Responsabilitati:
- Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice dupa plan procedeul de sudura;
- Sa aleaga parametrii de sudura;
- Sudura se face in toate pozitiile;
- Materialele folosite sunt de diferite marimi;

CERINTE

- Detinerea unui certificat VCA sau disponibilitatea de a obtine unul;
- Experienta minim 5 ani pe o pozitie similara;
- Se cauta candidati care detin autorizatie de sudor 111-141 toate pozitiile En287-1, HL-045;
- Cunoasterea limbii Engleze la nivel conversational;

BENEFICII OFERITE

- Se lucreaza atat individual cat si in echipa;
- Cazare si transportul sunt asigurate;
- Venit total net: 2100-2200 Euro/luna
- Durata contractului: 6 luni

NU PERCEPEM NICI UN COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.