Sudori 111-141 HL-045

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie din Olanda cautam urgent SUDORI cu autorizatie EN 287-1, 111-141, toate pozitiile.

- Se lucreaza la rezervoare de bere/wiskey
- Se sudeaza in toate pozitiile;

Resposabilitati:

- Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice dupa plan procedeul de sudura;
- Sa aleaga parametrii de sudura;
- Sudura se face in toate pozitiile;
- Materialele folosite sunt de diferite marimi;
- Grosimea materialului este intre 1-5 mm;

CERINTE

Studii:Scoala profesională
- Experienta minim 5 ani pe o pozitie similara;
- Se cauta candidati care detin autorizatie de sudor 111-141 toate pozitiile En287-1, HL-045;
- Cunoasterea limbii Engleze la nivel conversational;

BENEFICII OFERITE

- Se lucreaza atat individual cat si in echipa;
- Candidatii trebuie sa isi asume responsabilitatile pentru piesele sudate;
- Cazare si transportul sunt asigurate;
- Venit total net: 400-500 Euro/saptamana;
- Candidatii selectati vor fi detasati la diferiti clienti din Africa si Mexic ;

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.