Sudor MIG MAG/135 NAVAL,Salariul: 500 Euro net pe saptamana la 40 de ore lucrate,Olanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție: Sudor MIG MAG/135
Tara: Olanda

Locatie: Druten
Poziții disponibile: 10
Salariul: 500 Euro net pe saptamana la 40 de ore,orele suplimentare platite cu 125%

Ce oferă Angajatorul:

Perioada contractului: permanent,
Se lucrează minimum 40 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale
Cazare: asigurată de angajator gratuit, singur in camera
Ore suplimentare platite cu 125%
Transportul Romania-Germania platit de angajat, angajatorul deconteaza 125 de euro din transport dupa primele 4 saptamani
Concediul este plătit

CERINTE

Experiență ca si sudor MIG MAG,procedeu 135, naval
Autorizatie MIG MAG 135
Cunostinte de limba engleza
Masina proprie

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.