Sudor MAG 135

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam urgent Sudor MAG 135 pentru tancuri
Se lucreaza la tancuri de 2.5 metri diametru pana in 4 m inaltime
In total se lucreaza la 12 tancuri

CERINTE

Cerinte
Experienta pe o pozitie similara
Limba engleza la nivel conversational
Cunostinte si experienta in pozitia HL - 045
Material folosit din grupul 1.2 FM1
Grosimea materialului 3 mm
Diametrul tevii 57 mm

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
Salar saptamanal de 400 de Euro Net la 38 de ore garantate
Orele suplimentare sunt platite
Cazare - asigurata si platita de client

Masina - pentru deplasare de la cazare la locul de munca ( chirie pe masina 60 euro/saptamana)
Benzina se deconteaza 0.19 E/km

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.