Sudor/Lacatus mecanic in Olanda

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

URGENT! Sudori si Lacatusi mecanici in Olanda!

Principalele resposabilitati:
Lacatus mecanici:
- Constructie si mentenanta la transportoarele folosite in diferite industrii
- Montare si asamblare de tevi
- Montare si asamblare de structura metalica
- Interpretare desen tehnic
- Controlarea sistemului Hidraulic si pneumatic al transportoarelor

Sudori:
- Sudeaza table, teava, parti din echipamente industrial
- Lucreaza cu otel, otel negru, otel inoxidabil
- Procedura de sudura folosita este MIG MAG ( 135 – 136 – 141 )
- Se lucreaza dupa desen ethnic
- Certificat/Autorizatie de sudor este Obligatoriu

CERINTE

Cerinte:
Minim 3 ani experienta pe o pozitie similara
Experienta cu procedeul de sudura MIG MAG
Cunostinte de limba Engleza la nivel conversational
Detinerea certificatului VCA constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Salar: 1900 – 2100 Eur/net/luna
Se lucreaza 40 de ore/saptaman
Asigurare platita
Cazare – oferita si platita de angajator
Transport individual ( deplasarea cu masina personala constituie avantaj)

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.