SOFERI TIR (TANK, BULK) OLANDA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza:

SOFERI TIR (TANK, BULK)
OLANDA
Transport international Benelux (Belgia, Olanda, Luxemburg)

Recrutam pentru clientul nostru – una din cele mai mari companii de logistica din OLANDA - soferi TIR/Camion BULK.

Locatie: OLANDA, Maastricht
Tip post: Full time,
Nr. de ore/sapt: minim 40 pana la 65 ore/sapt

In principal, munca va fi de livrare si colectare de produse tip granule plastic la nivel international (Belgia, Olanda, Luxemburs, UK, Germania).
Saptamanal, lucrul incepe luni dimineata, iar transportul international dureaza 2-3 zile, apoi soferii se intorc la Mastricht si incarca iar urmatorul transport.

CERINTE

CERINTE:
- Carnet de conducere cat. C + E,
- Code 95,
- ESTE OBLIGATORIE EXPERIENTA DE MINIM 2 ani in transport TIR din care min. 6 luni in transport BULK (vrac)!!!
- Nivel MEDIU limba Engleza, Germana sau Olandeza. (cunostinte de nivel minim A2),
- Masina proprie (constituie un avantaj )
- Disponibilitatea de a putea incepe munca imediat .

BENEFICII OFERITE

SALARIZARE:
- € 11.85 brut/ora.
- Intre 700-800 euro net/ SAPTAMANA
- Ore suplimentare platite de la 130% pana la 200% ( ore suplimentare in cursul saptamanii, Sambata si Duminica)
- Concediul anual este platit.

CAZAREA:
- pe cabina, iar in weekend-urile in care se stationeaza in Maastricht, vi se ofera acces la dus.
- se lucreaza in sistem 4:1

TRANSPORTUL pana in Olanda este suportat de candidat.
ATENTIE!!! Inainte de angajare se va sustine un interviu cu angajatorul in care se verifica cunostintele conversationale de limba engleza / germana ale candidatului.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Urmariti ofertele noastre si pe pagina de Facebook: Brains Consulting

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.