soferi TIR -Olanda(2000-2400 eur+cazare gratuit)

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza pentru o importanta companie de logistica din Olanda:

SOFERI C+E
cu minim 1 an experienta

pentru transportul de haine DOAR pe teritoriul Olandei

Locatie: Nijmegen
Perioada de lucru: initial pana in Octombrie- ulterior contract se va prelungi pe 1 an

CERINTE

Cerinte:
- Experienta C+E minim 12 luni, card tahograf, atestat marfa;
- Nivel conversational de limba engleza sau germana;
- Masina proprie ( pentru deplaseara de la cazare catre locul de munca);
- Disponibilitatea de a incepe munca imediat.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Contract semnat cu angajatorul Olandez;
- Salariu incepand cu 11.33 euro/ora lucrata ( ora de condus+ ora de incarcare sau descarcare),
- se lucreaza intre 12 si 13 ore pe zi;
- Ore suplimentare platite cu pana la 200%;
- Salariu saptamanal NET: 600- 700 euro;
- Cazare + asigurare platita de catre candidat ( aprox 100 euro/sapt).
- VENIT NET estimat : 500 - 600 EURO NET / SAPTAMANA
Cerinte:
Brains Consulting nu percepe taxe sau comisioane de la aplicanti!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.