Soferi Profesionisti Transport Intracomunitar Frigorific

Romimtra Freight

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce oferim?

• Salariu atractiv, in functie de experienta, ajungand pana la 2000 Euro lunar
• Salarul de baza in contract este de 1450 ron; restul sumei negociate in forma de diurna
• Plata salariala la 30 de zile si la timp
• Transport gratuit pana la sediul firmei in Olanda
• Un loc de munca stabil in cadrul unei firme cu experienta in domeniul de transport
• Vehicule Scania euro 6

Cum veti lucra?

• 6 saptamani pe comunitate cu 2 saptamani acasa sau 12 saptamani pe comunitate cu 4 saptamani acasa
• Se lucreaza individual sau in echipaj
• Program de lucru legal cu respectarea timurilor de condus

CERINTE

• Minim 6 luni experienta
• Dovada de experienta
• Limba Engleza, Germana sau Franceza la nivel conversational
• Permis C+E
• Atestat si card tahograf
• Seriozitate

Daca sunteti interesati de oferta, va rugam sa va trimiteti cv-ul la sales@romimtra.com. Pentru informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati direct la 0730-092-559. Persoana de contact - Adriana.

DESCRIEREA FIRMEI

Transport de marfa Intracomunitar.