SOFERI DE TIR – DIVERSE TARI EUROPENE

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:
- Livrarea bunurilor.
- Incarcarea si descarcarea marfii.
- Pastrarea unui jurnal de bord referitor cantitatea si tipul de marfa livrata.
- Condusul pe distante mari.
- Alimentarea cu benzina, curatarea camionului, si spalarea oglinzilor.
- Raportarea catre superiori a tuturor incidentelor petrecute pe drum.

CERINTE

- limba engleza nivel cel putin mediu
- premise de conducere tip C si E cu vechime de cel putin 1 an
- experienta minim 1 an in Europa pe un post similar, pe TIR-uri de tonaj mare, in ultimii 3-4 ani
- certificat ADR/certificate de pregatire profesionala conducator auto, diploma/specializare prezinta avantaj
- card tahograf

BENEFICII OFERITE

SALARIZARE:
- Salariu de baza + diurna 32 euro. Chiar si in zilele in care nu muncesc, soferii primesc diurna de 32 EUR/ zi.
- salariul de baza: de la 1250 EUR net/ luna (inclusiv diurna) pana la 1.576 EUR/ luna net (incluzand diurna) in primul an de contract
- posibilitate marire salariu la 1.632 EUR/ luna net in al doilea an de contract s.a.m.d.
- bonus la salariu pentru performante

AVANTAJE:
- FARA COMISION DE MEDIERE!
- Contract de angajare cu durata de 4 luni, cu posibilitate de prelungire pana la 1- 4 ani.
- cazare asigurata si platita de companie
- asigurari sociale platite de angajator, beneficiati de asigurare de sanatate si concediu de boala
- 4 saptamani de vacanta platita / an
- TIR-uri echipate modern, telefon mobil de serviciu, echipament de lucru asigurat
- curs de pregatire si evaluare pe durata caruia candidatii sunt platiti
- plecari rapide.

Detalii aici: http://www.studline.ro/content/view/sofer-tir
transmiteti CV pe email: secretariat@studline.ro iar unul dintre consultantii nostri o sa va contacteze pentru a va inscrie pe acest program de munca.

Detalii contact: 0336-888.000, 0744-533.342.

Va dorim succes!

Cu prietenie,
Echipa STUDLINE

STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, este agentie de recrutare si plasare a fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite etc.

Studline este acreditata de catre Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca Galati sub nr.52/2014, aflandu-se sub incidenta legii 156/2000 privind protectia cetatenilor romani care lucreaza in strainatate.

PROGRAME DE MUNCA

1. Manipulanti marfa ANGLIA (IN DEPOZITE MODERNE)

2. Personal hotelier ANGLIA, GRECIA, CIPRU, ITALIA

3. Ingrijire copii ANGLIA

4. Ingrijire varstnici ANGLIA, ITALIA

5. Vanzatori MALL in ANGLIA

6. Soferi C, E in OLANDA, GERMANIA, BELGIA

7. Personal FAST-FOOD in GERMANIA

8. Bucatari/ajutori bucatari ANGLIA