SOFERI C+E (frig sau prelata) in Olanda

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza:

Transport international de marfuri generale)

Locatie: Eindhoven, Roermond, Tilburg, Maastricht, Amsterdam, Rotterdam, Utrecht
Tip post: Full time
Nr. de ore/sapt: 50 - 60
Sistem de lucru 3:1 sau la alegere

CERINTE

CERINTE:
- Carnet de conducere cat. C + E, atestat marfa, taho, ADR;
- experienta MINIM 1 AN ca sofer C+E;
- Nivel conversational de limba Engleza sau Germana;
- Disponibilitatea de a putea incepe munca imediat

BENEFICII OFERITE

OFERTA:
- Contract semnat cu angajatorul din Olanda;
- Salarizare: € 11.67 brut/ora;
- Castig saptamanal net: Intre 600-800 euro;
- Ore suplimentare platite de la 130% pana la 200%;
- Concediul anual este platit;
- Asigurare de sanatate;
- Plata salariului se face saptamanal.

CAZAREA: - pe cabina.

TRANSPORTUL Romania- Olanda este suportat de candidat.
FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.