SOFERI C+E (cisterna) cu ADR – OLANDA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza pentru o importanta companie de logistica din Olanda:

- TRANSPORT INTERNATIONAL

cu minim 2 an experienta C+E si minim 6 luni experienta tranport ADR Cisterna
pentru transportul de uleiuri si apa calcaroasa Interantional (Olanda-Belgia- Germania-Franta)
Locatie: Mastricht

CERINTE

Cerinte:

- Experienta C+E minim 24 luni+ minim 6 luni luni experienta tranport ADR Cisterna
, card tahograf, atestat marfa, ADR;
- Nivel conversational de limba engleza sau germana;
- Disponibilitatea de a incepe munca imediat.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- Contract semnat cu angajatorul Olandez;
- Salariu incepand cu 11.33 euro/ora ;
- Se lucreaza intre 10 si 12 ore pe zi;
- Ore suplimentare platite cu pana la 200%;
- Salariu saptamanal NET: 700- 800 euro;
- Se doarme in cabina
- Pauza de 45 ore se face la garaj unde aveti acces la baie, bucatarie, masina de spalat, dus;
- Sistem de lucru la alegere : 4:1/5:1/6:1/6:2/8:2

Brains Consulting nu percepe taxe sau comisioane de la aplicanti!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.