Sofer tir Olanda

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere profil: Se executa transport de bunuri alimentare in Europa de Vest. Se lucreaza pe camioane DAF, MAN, MERCEDES. Punctul de lucru este in Olanda, orasul Heerenberg. Camioanele sunt doatate cu sistem navigatie CarCube.
Transportul de bunuri alimentare.
Operare sistem de navigatie CarCube
Cooperare cu dispecerul
Grija fata de bunurile transportate si fata de echipamentele companiei.

CERINTE

Experienta in transport international 2-3 ani.
Permis de conducere C,E
Curs/experienta de transport bunuri
Adeverinta medicala
Cazier rutier
Card Tahograf
Certificat ADR constituie avantaj. Daca nu detineti certificatul ADR o sa sustineti testul de obtinere certificat ADR dupa angajare.

Limbi straine: Engleza nivel conversational.

Educatie:Min Scoala Profesionala.

BENEFICII OFERITE

Conditii salariale: 63 euro net/ zi lucratoare si 21euro net/ zi libera(diurna inclusa 42euro/zi)
Salariul mediu este de 1727 eur net/luna(1890 euro in luna cu 4 saptamani lucrate, 1596euro in luna cu o saptamana libera).
Se lucreaza 6 saptamani cu 1 saptamana libera.
Camera sociala in Heerenberg, dotata cu dus, masina de spalat, camere de cazare cu 15 paturi(in majoritatea timpului sunt goale). In saptmana libera se pune la dispozitie acesata cazare pentru soferii care nu doresc sa se intoarca in Romania.

Numarul de ore/zile lucratoare:min garantat conf legii 21 de zile lucratoare
Locatia: Olanda, Oras Heerenberg.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate