Sofer Profesionist categoria C+E in Olanda si Germania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Sofer Profesionist categoria C+E in Olanda si Germania
Tari : Olanda, Germania

Locatie : Olanda, Germania
Pozitii disponibile: 15
Locul de munca: Companie privata
Salariu : 377 Euro net/luna plus 50 Euro Diurna/zi la care se adauga un bonus in functie de performante
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
• Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : in camion,
• Costul transportului este suportat de angajator,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
• Programul de munca este de 6 saptamani la locul de munca cu 2 saptamani acasa,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Carnet de conducere categoria C+E, ADR, Card Tahograf, Atestat Transport Marfa
• Cunostinte medii de limba engleza sau germana scris si vorbit
• Experienta internationala pe pozitia de Sofer Profesionist categoria C+E de minimum 1 an
Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal