Sofer cisterna alimentara Olanda

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transport produse alimentare lichide in tarile Benelux, Franta, Germania.
Descriere profil
Conditii salariale: 1572 -1922 Euro net/luna
Calcul salarial:
1.Luna lucrata complet (4 saptamani): 377 Euro (salar baza) + (29 zile x 50 Euro/zi diurna) + 95 Euro bonus KPI= 1922 Euro /luna net
2. Luna lucrata cu pauza 1 saptamana ( 3 saptamani): 377 Euro (salar baza) + (22 zile x 50 Euro/zi diurna) + 95 Euro bonus KPI= 1572 Euro /luna net
Numarul de ore lucratoare/sapt: 40 ore
Locatia: comunitate
Experienta necesara: minim 2 ani
Responsabilitati:
livrarea in conditii optime a produselor
transport produse lichide alimentare pe cisterna in tarile Benelux, Franta si Germania;

CERINTE

experienta relevanta pe o pozitie similara;
licenta ADR constituie avantaj
permis de conducere cat C+E;
limba engleza: nivel mediu;
profesionalism;
Limbi straine: engleza – nivel: mediu
Educatie: Studii liceale
Alte informatii
Training;
Cazarea - in tir;
Transportul – gratuit cu avionul Romania – Olanda si invers;
Angajarea se face pe o filiala a companiei, din Polonia
Programul de lucru: 6 saptamani cu 1 saptamana acasa
Interviurile vor avea loc pe skype cu angajatorul

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate