Sofer C+E in Olanda

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
transportul bunurilor in siguranta
bunurile se transporta catre magazine alimentare, astfel ca veti avea transport de tip frigo, pentru a evita deteriorarea marfii
candidatul trebuie sa acorde ajutor la incarcare/descarcare marfa
programul de munca este de 5 saptamani pe TIR cu a 6 a libera; daca un candidat doreste sa plece acasa in aceasta saptamana trebuie sa anunte clientul inainte.

OFERTA SALARIALA:
salar lunar incepand de la 1900 eur NET si poate depasi 2500 eur NET ( in functie de orele suplimentare si dupa invatarea cuvintelor in olandeza )
program de lucru 6 saptamani cu o saptamna libera
intre 40 si 55 ore de munca intr-o saptamana
orele suplimentare se platesc dupa cum urmeaza: cele de sambata 150%, cele de duminica 200%
contract de munca semnat si declarat in Olanda

BENEFICII:
cazare asigurata de angajator contracost ( 100 eur/sapt ) pentru o camera single cu acces la baie, bucatarie, masina spalat, internet, TV
transport decontat pentru plecarea acasa in saptamana libera

Pentru a invata olandeza ( in medie 500 de cuvinte ) partenerul nostru pune la dispozitia candidatului aceste cuvinte astfel incat nu este necesara participarea la cursuri. Totusi, este nevoie ca insusirea acestor cuvinte sa se faca intr-un timp cat mai scurt, fiind si in avantajul candidatului pentru cresterea salariului.

Pentru detalii ne puteti contacta la numerele de telefon 0729 313 993 , 0720 878 151 , 0740 644 175 sau pe email la office@job4life.ro
NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

CERINTE

CERINTE:
experienta profesionala pe un post similar 2-3 ani
cunostinte limba engleza nivel mediu
dispus sa invete olandeza

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.