Sofer

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal

Pentru clientul nostru, companie de transport marfuri, angajam in Olanda (Venlo, Dronten) SOFERI PROFESIONISTI (C+E), vorbitori de lb. engleza si experienta in domeniu.

CERINTE

Descrierea jobului

​Descriere:
Transport de marfa pe teritoriul Olandei (plecare din Venlo, posibil si Dronten), uneori si catre Germania.
Se transporta produse la 2-4 grade celsius, legume, in principal.
Se participa la descarcare si incarcare marfa
Programul de lucru este in principiu de la ora 18.00 - 03.00.
Se asigura cazare de la Eastmen (casa inchiriata), uneori se va dormi si in cabina.
Cerinte:
Permis de conducere categoriile C + E
Atestat de transport marfa, experienta min. 2 ani
Cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata
Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
Pe timpul sederii în Olanda aveti la dispozitie asistenta Eastmen în lb. romana
Salariu atractiv, plata saptamanala in EUR
Cazare în conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit
Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea
Cazare în conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit - asigurata de Eastmen. Nota: Doar ocazional se va dormi si in cabina.

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.