Rigipsar in Olanda

DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client de renume din Olanda cautam urgent Rigipsar/gletuitor

Plecare imediata!

Salar lunar: from 1900€/ netto/luna
Locatia: Olanda

CERINTE

- Engleza sau Germana la nivel conversational
- Minim 4 ani experienta pe o pozitie similara
- Scule si unelte proprii
- Transportul se face cu masina personala ( cel putin un candidat din echipa)

- experienta cu placi de rigips, gletuire, finisare

Daca sunteti interesat va rog trimiteti CV in limba engleza
Poze cu lucrari
Scrisoare de recomandare
Diploma/calificare

NU PERCEPEM COMISION!

BENEFICII OFERITE

- cazare asigurata si platita de catre client
- salariul se plateste saptamanal
- Contract Olandez
- Salar 1900 Euro net / 40 de ore
- Orele suplimentare sunt platite

DK Servicii de recrutare într-o agenție de recrutare internațională, care operează în întreaga Uniune Europeană. Compania a fost infiintata in anul 2007. Din anul 2007 am loc mai mult de 8000 de personal calificat in intreaga Europa. Compania noastra este activa in constructii, industrie, producția de alimente, sănătate, hotel-catering și sectoarele de distribuție logistică.