Rigipsar:DenBosch, Olanda

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poziție : Rigipsar
Tara : Olanda

Locație: DenBosch,https://ro.wikipedia.org/wiki/%27s-Hertogenbosch

Poziții disponibile: 4, 2 echipe de cate 2 persoane.
Locul de munca: Constructii
Salariu Net: 550 euro net/ saptamana.

Descriere

Pereți și tavane metalice

Ce oferă Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Se lucreaza 40 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Cazare : asigurata de angajator GRATUIT, singur in camera
Costul transportului este suportat de angajat
Concediu plătit,

CERINTE

Obligatoriu: Fiecare echipă trebuie sa aiba masinaproprie si instrumente de mână Cunostinte medii de limba engleza sau germana
Experienta pe poziția de Rigispar minimum 4 ani
Cunostinte citire desen

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.