programatori CNC - OLANDA 2000 euro net/luna

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

CNC programator pe freza -setter-operator Heidenhain Toolmaker- OLANDA

CNC programator pe strung -setter-operator Siemens Toolmaker - OLANDA

Descrierea lucrării: Programarea, configurarea și operarea masinilor CNC.
Lucrul independent, cunostinte desen tehnic

CERINTE

Cerinte: cel putin 3 ani de experienta de lucru, limba engleza sau germane la nivel conversational.
Data de începere: Imediat
Regiune: Olanda: Cuijk

BENEFICII OFERITE

Salarii: 500, - Euro NET/ saptamana (40 ore / săptămână)
Cazarea = gratuita ( va fi asigurata si platita de catre Angajator): singur in camera, acces bucatarie si baie!
Candidatii vor fi inregistrati la sistemul de sanatate olandez.
Salariul va fi platit saptamanal – in contul bancar al alngajatului.

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.