Programatori CNC

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE JOB: Candidatul va produce piese de precizie din materiale precum: foi, stoc de bare, profile si tevi prin folosirea utilajelor de strunjire CNC cu comenzi FANUC.
Produsele sunt de marime medie, de până la 5 metri pentru construcția de mașini.
Oferta salariala: € 1800/saptamana NET – pentru 40 de ore lucrate

SECTORUL DE ACTIVITATE: siderurgică/industria constructoare de mașini
DATA DE START: Imediat

CERINTE

CERINTE:
Min. 3 ani experiența pe o poziție similara;
Limba engleza/germana sau olandeza la nivel conversational (A2-B1);

BENEFICII:
Contract de munca semnat și declarat în Olanda;
Cazare asigurata gratuit de către angajator
Mediu de lucru profesional;
Asigurare medicala;

RESPONSABILITATI:
Programarea, Setarea și fabricarea produselor pe mașini CNC
Toate lucrările în conformitate cu desenele tehnice
Simtul responsabilitatii; bună organizare și păstrarea locului de muncă curat
Bună cunoaștere a producției la nivel înalt moderne de precizie
Independent și capabil să lucreze în mod sistematic

Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta telefonic la 0720 878 151 - 0775 327 496 sau pe mail la office@job4life.ro
NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.