Programator strung Mazak

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam pentru partenerul olandez programator pentru strung CNC Mazak

- diametru de la 10 pana la 250 mm
- munca cu mare precizie / serii mici
- vorbirea limba engleza la nivel mediu
- se poate incepe munca imediat

CERINTE

- cel putin 3 ani experienta Mazak
- Programare total independent
- Cunoasterea desenele tehnice
- Limba engleza la nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Munca full-time cu contract legal in Olanda
- Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare
- In caz de cerinta va oferim cazare
- In timpul sederii in Olanda, in caz de necesitate este posibilitatea de a adresa unui coordinator

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.