Programator CNC Fanuc

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Recrutam programator pentru strung CNC cu comanda Fanuc. Incepere imediata!

Descriere:
- Programare independenta dupa desen tehnic
- Serii unicate
- Lungimea pieselor este pana la mai multi metri, diametru 100 cm
- Materiale: bronz, inox, aluminiu

CERINTE

Cerinte:
- 3-5 ani experienta cu comanda Fanuc pe strung
- Programare total independent
- Cunoasterea desenele tehnice
- Vorbirea limba engleza la nivel mediu

Se ofera:
- Munca la o companie internationala in Olanda
- Munca full-time cu contract legal in Olanda
- Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizare
- In caz de cerinta va oferim cazare
- In timpul sederii in Olanda, in caz de necesitate este posibilitatea de a adresa unui coordinator

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.