Polizator / Slefuitor

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Olanda cautam urgent polizatori/slefuitori in otel inoxidabil.

Responsabilitati:
-executa polizarea pieselor/componentelor, a imbinarilor sudate si a incarcarilor prin sudare
-pregateste consumabilele utilizate (discuri abrazive, ace de batere, dalti, etc.) in conformitate cu felul lucrarilor executate
-verifica buna functionare a sculelor/ echipamentelor inainte de inceperea lucrului
-urmareste realizarea aspectului corespunzator al lucrarii inainte de livrare
-indeplineste orice alte sarcini trasate de catre superior

CERINTE

-minim 3-5 ani experienta pe o pozitie similara
-cunoasterea limbii engleze la nivel comunicativ
-detinerea unei diplome de polizator
-capacitatea de a comunica si a lucra in echipa sau individual
-persoana organizata, indemanatica, atenta la detalii, meticuloasa, rezistenta la efort fizic

BENEFICII OFERITE

Oferta:
-400/500 euro net /sapt
-transport asigurat
-cazare asigurata

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.