PERSONAL CALIFICAT – OLANDA si GERMANIA (constructii, service auto, CNC)

BRAINS CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai aflat de noile oferte de locuri de munca pentru Olanda și Germania? Trimiți CV acum, pleci în ianuarie 2019!
▶️ MONTATORI ACOPERIS 470 - 500 EUR net/săpt (avantaj masina proprie, se cer unelte de mana). Dacă se pleaca in echipa: 1 sa știe lb engleza, 1 sa aibă masina
▶️TAMPLARI ACOPERIS 450 - 500 EUR net/săpt (avantaj la salariu masina proprie, se cer unelte de mana). Dacă se pleaca in echipa: 1 sa știe lb engleza, 1 sa aibă masina
▶️TAMPLARI UNIVERSALI 500 – 550 EUR net/săpt ( masina proprie, se cer unelte de mana). Dacă se pleaca in echipa: 1 sa știe lb engleza, 1 sa aibă mașina. Dacă se pleacă singur, fără mașina – 470 EURO net/saptamana.
▶️TAMPLARI MOBILIER 475 - 500 EUR net/săpt (avantaj masina proprie, se cer unelte de mana). Dacă se pleaca in echipa: 1 sa știe lb engleza, 1 sa aibă mașina
▶️MONTATORI FERESTRE SI USI ALUMINIU SI PVC 500 EUR net/săpt ( se cere masina proprie, se cer unelte de mana). Dacă se pleaca in echipa: 1 sa știe lb engleza, 1 sa aibă masina
▶️TENCUITORI 475 - 500 EUR net/săpt (se cere masina proprie, unelte de mana. Se poate pleca in echipa: 1 sa știe lb engleza, 1 sa aibă masina)
▶️INSTALATORI GAZ / SANITARE 500 – 525 EUR net/săpt (se cere masina proprie, unelte de mana. Se poate pleca in echipa de 2: - 1 sa știe lb engleza, 1 sa aibă masina)
▶️ELECTRICIENI control și masurare HVAC - 525 EUR net/săpt (se cere masina proprie, unelte de mana. Se poate pleca in echipa de 2: - 1 sa știe lb engleza, 1 sa aibă masina)
▶️DULGHERI (case, tuneluri, poduri) 525 – 550 EUR net/săptămână (se cere masina proprie, unelte de mana. Se poate pleca in echipa)
▶️ZUGRAVI 475 - 500 EUR net/săpt (se cere masina proprie, unelte de mana. Se poate pleca in echipa)
▶️FIERARI BETONISTI - 525 EUR net/săpt (se cere masina proprie, unelte de mana. Se poate pleca in echipa)
▶️RIGIPSARI 475 - 500 EUR net/săpt (se cere masina proprie, unelte de mana. Se poate pleca in echipa de 2: 1 sa știe lb engleza, 1 sa aibă mașina)
▶️ELECTRICIENI în construcții: 500 – 525 EUR net/săpt (se cere masina proprie, unelte de mana. Se poate pleca in echipa de 2: 1 sa știe lb engleza, 1 sa aibă mașina)
▶️VOPSITORI INDUSTRIALI 500 EUR net/săpt (se cere masina proprie, unelte de mana. Se poate pleca in echipa de 2: 1 sa știe lb engleza, 1 sa aibă mașina)
▶️ SUDORI (orbital, MAG 135, 136, 138, TIG, WIG) 500 EUR net/săpt
▶️ PROGRAMATORI CNC: 500 EUR net/săpt
▶️ TINICHIFII AUTO 500 EUR net/săpt
▶️ MECANICI INSTALATII RACIRE / FRIGO - 500 EUR net/săpt
▶️ MECANICI AUTO 475 - 500 EUR net/săpt
▶️MECANICI CAMION 500 EUR net/săpt
▶️MECANICI REPARATII TRACTOARE 500 EUR net/săpt
▶️VOPSITORI AUTO 475 - 500 EUR net/săpt

CERINTE

- Experiența recenta – minim 2 ani în domeniu
- limba engleză sau germana la nivel conversațional
- pentru unele dintre ofertele de mai sus - in special pentru ofertele in constructii, este necesara masina proprie pentru deplasarea de la locul de cazare la locul de munca + unelte de mana proprii.

BENEFICII OFERITE

pentru toate ofertele:
- salariul se plătește săptămânal, în cont bancar;
- salariul săptămânal este calculat pentru 40 ore/saptamana. Orele suplimentare se plătesc separat, conform legislatiei în vigoare;
- Cazarea este asigurată și plătită de firma angajatoare (singur in camera, acces la bucătărie și baie)
- contract de munca in Olanda, asigurare medicala, concediu annual platit.

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.