Personal calificat - Olanda 2018

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

🆕PERSONAL CALIFICAT – Olanda 2018

2️⃣️0️⃣️1️⃣️8️⃣️
BRAINS CONSULTING recruteaza URGENT personal calificat si cu experienta:

Locurile de munca sunt pentru perioada ianuarie – februarie 2018!

✅ELECTRICIENI CONSTRUCTII
✅INSTALATORI GAZ – APA – CANAL
✅INSTALATORI PANOURI SOLARE
✅FAIANTARI
✅TENCUITORI
✅FIERARI BETONISTI
✅TAMPLARI
✅DULGHERI
✅MONTATORI ACOPERIS
✅Muncitori constructii terasamente
✅MONTATORI HALE METALICE
✅SCHELARI
✅ZIDARI
✅SUDORI TIG SI Mig Mag
✅MECANICI AUTO
✅MECANICI CAMION / TIR
✅TINICHIGII AUTO
✅VOPSITORI AUTO
✅VOPSITORI INDUSTRIALI
✅SABLATORI

CERINTE:

✅ experienta de cel putin 3 ani in domeniu
✅ diploma de absolvire a unor cursuri de calificare
✅ lucrul in echipa si pe cont propriu
✅ capacitatea de a lucra cu atentie si in siguranta
✅ limba engleza sau germana: nivel conversational (A2 )
✅ disponibilitatea de a lucra in strainatate

BENEFICII:
✅ contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, in Olanda
✅ salariu: 475 – 550 Euro NET / saptamana (1900 - 2250 Euro NET / luna), in finctie de calificare si experienta + plata orelor suplimentare
✅ orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25%;
✅ cazare asigurata GRATUIT de catre angajator (singur in camera, acces la bucatarie, baie)
✅ asigurare medicala

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Pentru informatii suplimentare :
☎️0356424472, 07722058827,
📧 email: contact@brainsconsulting.ro

CERINTE

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.