OPERATORI DEPOZITE si STIVUITORISTI Olanda

Job4life Sibiu

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ca lucrător în depozit veți efectua toate activitățile logistice într-o echipă.
• Verificați și despachetați;
• Manipulare marfa in depozit (manual și / sau cu stivuitor);
• Colectarea comenzilor
• Ambalarea și modelarea.

CERINTE

Limba engleza - nivel A2;
Experienta in domeniu pe o pozitie similara - obligatoriu;
Diploma de studii - min. 10 clase;
Certificat/Atestat - constituie avantaj (disponibilitate de a obtine unul);

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala: € 400,00 net/saptamana pentru 40 ore lucrate;
Cazare asigurata gratuit de catre angajator si asigurare de sanatate olandeza.
Contract de munca semnat si declarat in Olanda
NU PERCEPEM TAXE SAU COMISIOANE!

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii Companii
Pentru angajatori: oferim solutii creative si complete, flexibile si eficiente de recrutare forta de munca prin instrumente inovatoare.

Serviciile noastre se adreseaza in special companiilor (corporatiilor) care au posturi vacante si au nevoie de externalizarea serviciilor de resurse umane si serviciilor de recrutare. Externalizarea serviciilor de resurse umane prin apelarea la o companie de plasare forta de munca accelereaza procesul de angajare reducand substantial costurile companiei dumneavoastra.