Operator masina de terasament Caterpillar

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ești operator pe masina de terasament cu experiență internațională și cunoștințe de limba engleză în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim oportunitatea de a lucra în Olanda cu contract full-time, nelimitat, condiții de lucru bune, mașină de companie și salariu competitiv!

Atenție! Nu percepem comision!

Descriere:
Pentru o companie de renume din Olanda, care are domeniu de activitate închiriere de echipamente de terasament, căutăm urgent operator pe masina de terasament cu braţ mobil model Caterpillar. Principalele activități presupun:​
Diferite lucrări de terasament
Manevrarea maşinilor de teren Caterpillar
Mici lucrări de întreţinere a macaralelor
Programul de lucru se desfăşoară în felul următor: 6 săptămâni se lucrează 7 zile pe săptămână 12 ore / zi după care 4 săptămâni sunteți liber, urmând apoi să reluați activitatea

CERINTE

Minim 3 ani de experiență în domeniu
Autorizaţie ISCIR valabilă
Cunoștințe de limba engleză
Disponibilitate imediată

BENEFICII OFERITE

Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată
​Salariu atractiv, plata săptămânală
Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
​Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare
Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea
​Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română
Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.