Operator curatenie industriala - Olanda

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam un operator curatenie industriala pentru un important partener din Olanda.

-Curatarea externa a rezervoarelor de dimensiuni mari (4m inaltime si 4m in diametru), de ceara

-Curatarea grilajelor, a tuburilor si a tevilor

CERINTE

-Experienta relevanta in domeniu

-Capacitatea de a lucra independent

-Flexibilitate, rapiditate, precizie

-Cunostiinte limba engleza, nivel mediu

BENEFICII OFERITE

-Loc de munca pe termen lung

-Contract legal, full time in Olanda

-Asigurare colectiva

-Cazare asigurata

-Pe timpul sederii in Olanda aveti la dispozitie un coordonator

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.