Operator ABKANT

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru partenerul nostru olandez - o reputată companie din Kesteren, Olanda, căutam un Operator mașini de îndoit tablă (operator Abkant) cu experiență relevantă în domeniu, vorbitor de limba engleză, cu disponibilitate de a incepe lucrul în cel mai scurt timp.

Atenție! Nu percepem comision!

Descriere:
Se lucrează cu mașini MVD, Bystronic, Trunf și Safan.
20% programare, restul setare și operare
Se susține probă de lucru la client, în prima zi
Locul de muncă este in orasul Kesteren, Olanda

CERINTE

Minim 2 ani de experiență în domeniu
Cunoștințe de limba engleză
Disponibilitate imediată

BENEFICII OFERITE

Salariu: € 300 - € 400 NET / săptămană (8h/zi) - cazare asigurată
Contract de muncă legal olandez, full-time, pe perioadă nedeterminată
​Salariu atractiv, plata săptămânală
Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional
​Cazare asigurată în condiții avantajoase, camera proprie și WiFi gratuit - fără costuri suplimentare
Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea
​Pe timpul șederii în Olanda aveți la dispoziție un coordonator căruia vă puteți adresa în lb. română
Posibilitatea de a închiria mașină, în condiții avantajoase (rambursarea a 0.19 EUR/km parcurs spre locul de muncă). Utilizarea mașinii și in interes personal

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.