Babysitter în Amsterdam, Olanda

Excellent Match Job

Job expirat

RESPONSABILITATI

Loc de muncă: babysitter în Amsterdam, Olanda:

- familie cu trei copii, respectiv: 4 ani, 5 ani și un nou născut
- supraveghere copii, dus, adus de la scoala/gradinita
- mentinerea curateniei, activități casnice ușoare

CERINTE

Cerințe:

- experiență cu copii (pedagogică)
- ai avut un post similar înainte
- interes sincer pentru copii
- cunoștințe limba engleza mediu-avansat
- activități de menaj/casnice ușoare
- experiență minima de 2-3 ani full-time
- disponibilă minimal 1 an
- Data de începere: 1 Mai 2017

Personalitate:
- (pro) - activă, de încredere, iubitoare și responsabilă
- calmă, disciplinată, un planificator foarte bun
- organizată, foarte curată și ordonată, flexibilă și creativă
- dispusă să devină parte a familiei

BENEFICII OFERITE

- program flexibil de 38-44 ore pe săptămâna
- salariu NET 1150 euro + cazare și masă
- apartament propriu cu facilități (20m2, cu duș, oaletă, bucătărie mică, pat, masă, scaun și birou, bicicletă)

Excellent Match-Job S.R.L. oferă servicii de recrutare și intermediere personal în Regatul Tărilor de Jos: Olanda și Belgia. Domeniile principale de activitate pe care Match-Job S.R.L. le pune la dispoziție sunt: aupair program, serviciile de menaj, îngrijire de bătrâni la domiciliu (asistent medical) și babysitting. Noi negociem și obținem cele mai bune condiții și salarii pentru candidații nostri, totul prin garanția unui contract.