Muncitori necalificati infrastructura

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aveti experienta in domeniul constructiilor? Ati participat la lucrari de infrastructura?
Pentru o companie importanta cu punct de lucru in Olanda si Germania cautam muncitori necalificati pentru constructii de dezvoltare a infrastructurii.
Compania a fost fondata in 1995, avand ca domeniu de activitate lucrari de infrastructura, demolari, transport, colectare deseuri si reciclare.

Responsabilitati:
-utilizarea manuala a echipamentelor si uneltelor
-excavarea si tasarea manuala a terenului
-turnarea si slefuirea betonului

CERINTE

-experienta in domeniul constructiilor
-cunoasterea limbii engleze la nivel conversational/mediu
-cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj
-rezistena la efort fizic
-cunoasterea utilizarii echipamentelor si a uneltelor de lucru (cric, slefuitor, compactor, tasator)
-detinerea permisului de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-venit lunar net 1500 Euro
-program de lucru de luni pana joi
-3 zile libere/saptamana
-pauza de masa
-cazarea este asigurata

NU PERCEPEM COMISIOANE!
Asteptam CV-urile dumneavoastra pe adresa de e-mail: marius.marcoci@tjobs.ro
Pentru orice informatii, va rugam apelati numarul de telefon: 0786 177 939

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.