Muncitori necalificati ferma pui - Olanda

Sc.RentaCred-HR.AGENCY.SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rentacred-HR.Agency recruteaza candidati pentru posturile de "Muncitori necalificati - Ferma de pasari" din cadrul unei companii din Olanda.

CERINTE

Descrierea Job-ului:
-Intretinerea curateniei in hala de pasari /pui
-Hranirea si ingrijiea puilor/pasarilor
-Alte activitati distribuite de seful fermei sau supervizor.
Varsta cuprinsa intre 20 si 35 de ani.
Postul este destinat barbatilor,cu experienta de munca anterioara.
Se organizeaza interviu cu angajatorul pe skype sau telefonic.
Permis categoria B - prezinta avantaj.
Cunostinte Limba Turca sau Maghiara

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata contra cost - 75 euro / saptamana.
Asigurare medicala.
Contract de munca pe perioada de 12 luni cu posibilitate de prelungire.
Salariul: 80 Euro / zi, se primeste la fiecare sfarsit de saptamana lucrata.
Program de lucru: 5-6 zile / saptamana - 1-2 zile libere / saptamana - 8,9 ore / zi.

RENTA CRED –H.R. AGENCY este o companie specializata in selectia si recrutarea fortei de munca.
Contact:SC Rentacred HR Agency SRL
Tulcea str Pacii nr.3,bl S2 sc B ap 3 Parter

Fix /Fax : +40340401538
Fax : +40340815336
Mobile +40737750848-VODAFONE
+40767945193-COSMOTE
+40746600559-ORANGE
e-mail: office@angajarioriunde.ro