Montatori Schele

FET International Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montarea si demontarea subansamblurilor de schela intr-un mod sigur. Lucru la inaltime in diferite instalatii petro-chimice sau santiere civile, sortarea, intretinerea si verificarea sistemelor de schela, munca in echipa .

CERINTE

Cautam montatori schela cu experienta in santiere industriale si schela modulara .
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu.
Detinerea unui permis de conducere cat. B reprezinta un avantaj.
Detinerea certificatului VCA reprezinta un avantaj.
Seriozitate si punctualitate.

BENEFICII OFERITE

Se asigura transport din Romania in tara unde va fi desfasurata activitatea.
Transport local si cazare asigurata in conditii foarte bune.
Curs V.C.A si cursul de autorizare Steigerbow A, platite de angajator.
Posibilitatea de a efectua ore suplimentare.
Contract pe termen lung.
Salariu atractiv
Conditiile salariale se discuta la interviu

FET International Services SRL este un birou de recrutare și selecție cu sediul central în Braşov, România. Activitățile noastre de bază sunt acelea de a oferi angajatorilor și birourilor de recrutare din România și străinătate muncitori români competenți și bine pregătiți. Suntem specializați în recrutare și muncă temporară. Oferim personal de bună calitate care, la rândul său, oferă muncă de calitate.