MONTATORI GIPS CARTON - Olanda

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting recruteaza pentru clientii sai:

Tara: Olada
Localitate: Numar Locuri vacante: 20. Se vor forma echipe de 2 oameni!

Tip contract: contract de munca pe perioda de 1 an de zile. Pot aplica la aceasta oferta si ceii care sunt PFA (in cazul in care sunt inregistrati déjà ca si PFA).

Durata contractului: contract 12 luni.

Tip post: Full time

Nr. Ore lucrate/saptamana: 40

Salarizare: 10 EURO NET /ora (aprox 13 Euro brut)

CERINTE

Responsabilitati:

- verificarea starii tehnice a suprafeţelor si elementelor de construcţie pe care urmeaza sa
se faca prinderea sistemelor de gips-carton;
- citirea si interpretarea detaliilor de execuţie din desenul tehnic;
- trasarea peretilor / tavanului si fixarea reperelor pentru construcţia structurii metalice
- montajul structurii metalice a sistemului de gips-carton;
- placarea cu gips-carton; chituirea rosturilor dintre placi; gletuire, finisaj
uneori, izolarea peretilor cu vata minerala.

Cerinte:

Minim 3 ani experienta in montarea peretilor de gips-carton.
Nivel conversational limba germane sau engleza (minim nivel A2).

ATENTIE!!! Inainte de angajare se va sustine un interviu in limba Germana / Engleza cu angajatorul in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

NU PERCEPEM TAXE SI COMISIOANE!!!!

BENEFICII OFERITE

Beneficii: cazare GRATUITA, 2 IN CAMERA, angajatorul inchiriaza o casa cu bucatarie, baie, etc Fiecare echipa de 2 persoane se va deplasa cu masina proprie la locul de munca.

Transportul din Romania in Olanda este asigurat (se suporta de angajat in parte).

ATENTIE!!! VETI VENI LA LOCUL DE MUNCA CU UNELTELE PROPRII SI CU ECHIPAMENTUL DE PROTECTIE PROPRIU!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.