MONTATORI ACORPERISURI PLATE OLANDA

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE recruteaza montatori acoperisuri plate pentru santier constructii civile in OLANDA

OFERTA SALARIALA: 1800 EUR/LUNA NET
BENEFICII:
- cazare asigurata si platita de angajator ( fiecare candidat va primi o cazare de tip garsoniera cu baie, bucatarie proprie );
- asigurare medicala in Olanda, platita de angajator; - contract de munca semnat si declarat in Olanda;
- asistenta in vederea obtinerii suportului de studiu, a programarii la examenul pentru obtinerea certificatului VCA ( pentru muncitorii in constructii ) si returnarea cheltuielilor de obtinere a acestuia dupa o perioada de minimum 6 luni de angajare.
Cu peste 12 ani de experienta in plasarea fortei de munca, partenerul nostru ofera numeroase posibilitati de angajare pe intreg teritoriul Olandei.

CERINTE

- experienta profesionala recenta pe un post similar minimum 3 ani - montare acoperisuri plate;
- cunostinte limba engleza sau germana nivel mediu ( conversational );
- disponibilitate la deplasare cu autoturism personal - obligatoriu;
- permis auto categoria B - obligatoriu;
- detinerea certificarii VCA ( obligatorie pentru profilele in constructii ) - avantaj.

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.