Montator profile aluminiu pentru rigips

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montator profile aluminiu.
Numărul de posturi disponibile:
4 (2 echipe)

Până în decembrie 2016 și poate fi extins

Locul de amplasare a locului de muncă:
Întregi Netherlanders (locație diferită)
Rata pe oră, plata lunară / înainte de impozitare
tariful orar, / plata lunară după impozitare:
Salariu : 450 euro / saptamana / Netto
Posibilitatea de renegociere - după 2 luni

1950 euro / luna / Netto
Rata oră suplimentară:
Este posibil, în funcție de locația
Program de lucru:
Luni - Vineri, posibil sâmbătă
ore garantate de muncă pe săptămână:
40 / săptămână, în funcție de partea de construcție și costumer
licență și de conducere auto:
Categoria de licență obligatorie: .... Da, Permis de conducere (1 din 2 tipi) și să dețină o mașină.

CERINTE

Capacități și abilități necesare:
Organizat, spirit de echipa
experienţa necesară
Min 5 ani de experiență
Diplomă necesară și Certificate:
VCA - reprezintă un avantaj
În cazul în care nu au certificat VCA, agenția îi va ajuta să-l obțină în Olanda
Cerințe și aptitudini lingvistice Nivel:

Engleză / germană - nivel mediu

Cazare asigurată de angajator: (cu baie comună și bucătărie)

Distanța între locul de muncă și cazare: maxim 30 km

Responsabilitati;

Instalați știfturi metalice orizontale și verticale pentru fixarea pe plăci din fibră pereții interiori.
Măsurare, marcare și metal tăiat alergători, știfturi și canale șipcă la dimensiunea specificată, folosind măsură de bandă, și dreptar de mână și scule electrice portabile.
Se măsoară și marchează linii de tăiere pe gips-carton, folosind pătrat, bandă măsură și marcare pune la cale.
Scrib linii de tăiere pe gips-carton, folosind straightedges și cuțit de utilitate și rupe de bord de-a lungul liniilor de tăiere.
Se montează și se fixează în poziție bord specificat pe perete, folosind șuruburi sau adeziv.
Măsurate, tăiate, asamblarea și instalarea de încadrare din metal și ornamente decorative pentru ferestre, uși și guri de aerisire

asigurare medicala pentru angajati, similar cu cel pentru cetățenii din țara de destinație:
de asigurări de sănătate, conform legii

20.25 euro / saptamana - pentru asigurare de sănătate

OBS: la sfârșitul fiecărei luni candidații vor primi banii înapoi - 60 euro
Acordarea de compensații acordate salariaților în caz de accidente de muncă, boli legate de profesie sau de deces:
Acoperite în poliță de asigurare

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate