Menajera Olanda - cazare, hrana, transport gratuit

European Staff Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam o menajera pentru o familie vorbitoare de engleza din Amsterdam cu 3 copii. 2 dintre ei sunt studenti si vin ocazional acasa, al 3-lea copil are 15 ani si este nevoie sa fie dus si adus de la scoala (este la 10 minute distanta de casa).
Familia ofera masina

Se locuieste in casa familiei, care asigura cazarea si hrana gratuit.

Salariul este 900 euro lunar, transport Romania-Olanda oferit de familie. Salariul poate creste in scurt timp la 1000 euro.

Responsabilitati: spslat, calcat, curatenie generala, pregatit masa, cumparaturi, ajutor la gatit, etc

Familia are un caine mic, care trebuie hranit si plimbat

Se lucreaza 5 zile pe saptamana, week-end-ul este liber.

Familia doreste o persoana matura, curata/ingrijita si harnica, care sa fie dispusa sa invete rutina zilnica a familiei si sa se adapteze

Data de start: ianuarie 2017

CERINTE

Engleza - nivel conversational
Permis auto cat B

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare pentru joburi in strainatate