MEDICI STOMATOLOGI - OLANDA

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

MEDICI STOMATOLOGI OLANDA

BRAINS CONSULTING recruteaza si selecteaza medici stomatologi pentru cabinete stomatologice particulare din Olanda.

Locurile de munca oferite sunt in cabinete medicale private in sistem angajat sau self-employed.

CERINTE

Cerinte:
- LIMBA ENGLEZA NIVEL B2 + CV tip Europass in limba engleza
- MINIMUM 3 ANI EXPERIENTA
- Copie dupa diploma de doctor-medic stomatolog / diploma de licenta doctor-medic stomatolog
- certificat de compatibilitate cu Directiva nr. 2005/36/CE (poate fi obtinuta si dupa aplicare)
3 ani experienta in ultimii 5 ani

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Contract in sistem self-employed.
Se lucreaza in general 5 zile/saptamana, luni – vineri, 40 ore/saptamana.
Munca in cabinete dentare private din Olanda cu salariu / venit brut de la 50.000 euro la 125.000 euro pe an in functie de experienta si specializare.
Pentru Olanda se organizeaza un curs de limba olandeza, comunicare si cultura olandeza, precum si de introducere in sistemul de sanatate olandez.
Asiguram gratuit asistenta pentru incheierea formalitatilor de inscriere in registrul medical, obtinerea codului fiscal, asistenta la gasirea locuintei, scoala pentru copii, etc.

BRAINS CONSULTING ofera consultanta GRATUITA in toate etapele procedurii de selectie.

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.