Mecanici utilaje si mecanici auto/camion in Olanda

Eastmen Human Resources B.V.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru diferiti clienti din Olanda, angajam Mecanici cu experienta pe diferite domenii: auto/camione, utilaje grele/usoare, utilaje din industria alimentara, navale, instalatii de racit/clima, pe hidraulice...

Responsabilitati:
- Munca se desfasoara in hale de lucru
- Intretinere, reparatii si uneori chiar constructii de utilaje noi (la unul din clienti)
- Diagnoza, intretinere si reparatii pe toate aceste utilaje
- Munca independenta si ochi format pentru diagnosticarea problemei
- Gasirea de solutii pentru reparare in cel mai scurt timp si in cel mai eficient mod posibil

CERINTE

- Experienta relevanta in domeniu ca si mecanic
- Proactivitate si seriozitate

BENEFICII OFERITE

Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata;
Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional;
Asistenta in lb. romana, pe durata sederii in Olanda de catre 2 coordonatori care va si asteapta la aeroport, la ajungere;
Plata saptamanala in EURO - in fiecare zi de Joi;
Cazare in conditii avantajoase, camera proprie si WiFi asigurat;
Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea in caz de nevoie
Oferim salarii decente, negociabile in functie de disponibilitatea si experienta fiecaruia

(Training si certificare pentru efectuare inspectii ITP în Olanda - fara costuri pentru angajat, in cazul locurilor de munca ca si mecanici auto/camion)

Aplicati ACUM chiar aici sau va rugam sa ne trimiteti un CV la adresa de e-mail: work@eastmen.eu

www.eastmen.ro

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de 12 ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.