Mecanici auto – Olanda

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

BRAINS CONSULTING recruteaza URGENT personal calificat si cu experienta:

ATENTIE!!! Pentru aceste locuri de munca se accepta doar candidati care pot incepe lucrul IMEDIAT – in maximum 14 zile de la data sustinerii interviului si acceptarii ofertei de munca!

Numar pozitii vacante: 10
Locatii: diferite locatii din Olanda
Full time, Nr. Ore de munca/saptamana: 40

RESPONSABILITATI:
Responsabil de inspectia, repararea so intretinerea / mentenanta masinilor (branduri diferite).
- Diagnosticarea problemelor
- are grija ca efectuarea lucrarilor sa se desfasoare in conditii de calitate si cu respectarea cerintelor(multumirea clientilor)
- instiinteaza clientul despre stadiul lucrarilor si are ca scop principal respectarea standardelor de siguranta si calitate
- actualizeaza baza de date cu piesele de schimb, echipamentele si consumabilele necesare
- propune realizarea de imbunatatiri ale echipamentelor pentru cresterea fiabilitatii si eficientei

CERINTE

CERINTE:

-experienta de cel putin 3 ani in domeniu
-diploma de absolvire a unor cursuri de calificare
-lucrul in echipa si pe cont propriu
Capacitatea de a lucra cu atentie si in siguranta
-limba engleza sau germana: nivel conversational (A2 )
-disponibilitatea de a lucra in strainatate

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, in Germania
- salariu: 450 Euro NET / saptamana (1800 Euro NET / luna) + plata orelor suplimentare
- orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25%;
- cazare asigurata GRATUIT de catre angajator (singur in camera, acces la bucatarie, baie)

- asigurare medicala.

Trnsportul RO – Olanda este platit de catre angajat. Masina proprie constitue un avantaj!
Concediu anual: 20 zile
Asigurare medicala platita de catre Angajator
ATENTIE!!! Se va sustine un interviu in limba engleza sau germana cu reprezentantii firmei angajatoare in care se verifica cunostintele conversationale ale candidatului.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.