Mecanic masini prelucrare carne

Eastmen Human Resources B.V. Mkkk

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Ești mechanic în căutarea unui nou loc de muncă în străinătate? Noi îți oferim șansa de a lucra în Olanda cu contract full-time, nelimitat, condiții de lucru bune, mașină de companie și salar competitiv!

Atenție! Nu percepem comision!

Pentru partenerul nostru din Olanda din domeniul construirii mașinilor pentru prelucrarea cărnii de pasăre, căutam 3 mecanici cu experiență în acest domeniu.

CERINTE

- Experiență în construcția/ revizia de masini pentru prelucrare carne de pasăre

- Capacitatea de a lucra independent

- Experiență în sudura TIG pentru inox, constituie avantaj

- Cunoștințe bune de limbă engleză

BENEFICII OFERITE

- Contract full time pe perioadă nedeterminată.

- Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund professional.

- Asigurare colectivă care acoperă asigurarea medicală și spitalizarea.

- Cazare în condiții avantajoase.

- Pe timpul șederii în Olanda, în caz de nevoie aveți posibilitatea să vă adresați unui coordonator.

Compania Eastmen are ca prioritate recrutarea si plasarea personalului pentru firmele olandeze.
Firma noastra este acreditata, si plasarea fortei de munca se face cu contract legal pe teritoriul Olandei.
Pentru compania noastra care functioneaza de sase ani, oamenii sunt cei care determina succesul pe piata. Ei sunt principalul avantaj competitiv.
Aducem in serviciile de recrutare si selectie a fortei de munca, profesionalism, corectitudine si promtitudinea specifica standardelor europene.