Macelari Olanda

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Dezosarea, transarea, portionarea, aranjarea si pregatirea carnii de vita/vitel/porc;
Mentinerea curateniei si igienei corespunzatoare in zona de lucru;
Atentie la detalii, respectarea normelor de munca si a cerintelor de partajare a carnii;

CERINTE

Cerinte/Profilul candidatului:
Candidat clinic sanatos, apt de munca, fara probleme medicale ce tin de spate, maini, genunchi, picioare;
Experienta in domeniu min. 1 an in lucru cu carne de vita/vitel/porc;
Cunostinte de limba engleza avantaj ( unul din patru candidati trebuie sa cunoasca limba engleza sau germana la nivel A2 );
Deplasarea cu masina personala - avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala / Program de munca:
Program de munca de 36 - 45 ore/saptamana, cu posibilitatea efectuarii de schimburi acolo unde este cazul ( de dimineata intre 7 -15, de dupa-amiaza intre 15 - 23 )
Se acorda 3 pauze a cate 20 minute pe fiecare schimb, sau 20 min la fiecare doua ore, in functie de angajator;
Contract de munca pe perioada indelungata, semnat si declarat in Olanda
Se lucreaza incepand cu ziua de luni si pana sambata, fiecare angajat va avea un program de 5 zile lucratoare pe saptamana;
Salariul este de 10.09 - 10.47 eur brut/ora lucrata - 1.695 - 1.760 eur brut/luna ( calcul net este de 9-10 eur/ora, respectiv 1.512 - 1.680 eur/luna )
orele suplimentare efectuate se platesc cu o valoare de 125% din valoarea neta a orei normale de munca;
Plata salariului se face lunar.

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.