MACELARI in OLANDA cu Pasaport Maghiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta de munca MACELARI in OLANDA

 Informatii generale:
Locatia: OLANDA, Tilburg (sudul Olandei).
Cerinte meserii: Sacrificatori, transatori, sortatori
Posturi disponibile: 34
Durata contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire

 Salarizari:
Ora normal de munca: 8,50 € / ora, pana la 8 ore. Minim 1.080 € / 4 saptamani (144 ore)
Ore suplimentare: 12,50 € / ora. (141% în plus)
* Al 13-lea salariu
* Prime si alte bonusuri

 Program de lucru: 7,2 ore/zi x 5 sile/saptamana x 4 saptamani = 144 ore / luna

CERINTE

 Cerinte:

Vechime: minim 2 ani in domeniul procesarii industriale a carnii.
Cetatean Maghiar: Pasaport Maghiar
Statut legal: Fara antecedente penale
Testare practica: Se va verifica indemanarea si aptitudinile fiecarui candidat prin organizarea si efectuarea unei proba de lucru:

 Documente necesare:
 Certificatul de naștere
 Certificatul de căsătorie sau adeverinta de celibatar
 Copie a ID-ului si pașaportului Maghiar (valabil pentru cel puțin doi ani)
 Photo pasaport (4 bucati)
 Diploma de calificare fata verso
 Certificari de acumulare a experientei de munca in domeniu, recomandari samd.
 Rezumat al candidatului
 Copie Carnet de munca sau contracte anterioare.
 Analize medicale
 Dosarul se constitue in 2 exemplare.

Pentru a fi luat in considerare CV-ul dumneavoastra, va rog sa trimiteti mail la adresa office@mynewjob.ro

BENEFICII OFERITE

 Facilităţi
Angajatorul se va ocupa în favoarea angajatului de următoarele facilităţi.
- Cheltuieli de transport de la domiciliu la locul de muncă si retur
- Organizarea găsirii unei locuinţe
- Echipament de lucru, protective şi unelte
- Asistenţă socială si Asigurări medicale
- Concediu anual de 24 de zile platibile a cate 7,2 ore pe zi. Total 172.8 ore anual.
- Cursuri de specializare cu certificare Europeana (Diploma recunoscuta international)
- Asistenta in restituirea taxelor