Lucratori in FABRICI din OLANDA

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fabrici din Olanda selecteaza personal pentru ambalare in sectorul alimentar. Candidatii pentru acest post vor fi repartizati la una din fabricile companiei de pe teritoriul Olandei in functie de necesitatile angajatorului.
Responsabilitati principale ambalator produse alimentare:
- Asezarea/ aranjarea carnatilor sau branzei
- Inlocuirea foliei de la masinarie
- Controlul/ ambalarea produselor
- Lipirea etichetelor pe produse
- Asezarea produselor in lazi
- Curatarea lazilor
- Asigurara ca produsele sunt la locul lor corespunzator
- Expediere: pregatirea lazilor pentru transport

Responsabilitati principale manipulant produse alimentare - Procesarea si ambalarea produselor
- Aplecarea si ridicarea produselor
- Cunostinte solide de matematica, necesare pentru amestecarea produselor
- Responsabil pentru sanitizarea zilnica a echipamentului

CERINTE

Harnici si de incredere, inteligenti, gandire logica.
Cunoscator de limba engleza nivel mediu/ bun/ avansat.
Candidatii cu permis de conducere categoria B prezinta un avantaj.

1) Taxa de procesare a dosarului:
- 150 EUR daca se plateste la inscriere
- 200 EUR din care 50 EUR la inscriere si 150 EUR din primul salariu.
2) Taxa de mediere:0
3) Bilet de avion Romania – Olanda
4) Asigurare colectiva de sanatate - 68 EUR/ luna

BENEFICII OFERITE

- Salariu de la 1000 euro/luna
- Contract individual de munca
- 30 zile concediu pe an
- Bonusuri in functie de performanta
- Cazare asigurata, pe cheltuiala angajatului
- Masa asigurata, pe cheltuiala angajatului
- Se lucreaza 7-8 ore /zi, 5 zile in saptamana

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.